Миколаївська область потрапила в “червону” карантинну зону

У четвер, 25 березня, Миколаївська і Черкаська області потрапили в “червону” карантинну зону. Всього в ній знаходиться вже 11 регіонів.

Дані про новий розподіл регіонів опублікувала пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

Станом на 25 березня в “червоній” зоні знаходяться:

  • Київ,
  • Житомирська область,
  • Закарпатська область,
  • Івано-Франківська область,
  • Київська область,
  • Одеська область,
  • Сумська область,
  • Чернівецька область,
  • Львівська область,
  • Миколаївська область,
  • Черкаська область.

Читайте також: За добу на Миколаївщині оштрафували 19 підприємців, які порушують умови карантину

В “помаранчевій” зоні – такі області:

  • Вінницька,
  • Волинська,
  • Дніпропетровська,
  • Донецька,
  • Запорізька,
  • Кіровоградська,
  • Луганська,
  • Полтавська,
  • Рівненська,
  • Тернопільська,
  • Харківська,
  • Хмельницька,
  • Чернігівська.

В “жовтій” зоні залишається тільки одна область – Херсонська.

Нагадаємо, станом на 10:00 25 березня в Миколаївській області зареєстровано 384 нових випадки COVID-19. Одужало хворих за добу – 189, всього одужало – 41 311. Померло всього від наслідків COVID-19 – 973, за добу – 21.