Станом на 10:00 25 березня в Миколаївській області зареєстровано 384 нових випадки COVID-19. Одужало хворих за добу – 189, всього одужало – 41 311. Померло всього від наслідків COVID-19 – 973, за добу – 21.
Про це повідомляє пресслужба Миколаївської ОДА.
Станом на 25.03.2021 з усіх 49 761 (+384) виявленого підтвердженого випадку за місцем проживання:
- м. Миколаїв – 32894 (+190);
- м. Первомайськ – 1654 (+49);
- м. Южноукраїнськ – 1539 (+11);
- м. Вознесенськ – 1315 (+8);
- м. Очаків – 1040 (+14);
- Арбузинський район – 583 (+5);
- Баштанський район – 670 (+4);
- Березанський район – 580;
- Братський район – 425 (+2);
- Березнегуватський район – 288 (+3);
- Веселинівський район – 493 (+1);
- Вітовський район – 1918 (+33);
- Вознесенський район – 492 (+3);
- Врадіївський район – 400 (+3);
- Єланецький район – 222;
- Доманівський район – 647 (+6);
- Казанківський район – 496 (+3);
- Кривоозерський район – 300 (+2);
- Миколаївський район – 711 (+23);
- Новобузький район – 494 (+1);
- Новоодеський район – 1067 (+2);
- Очаківський район – 468 (+8);
- Первомайський район – 561 (+5);
- Снігурівський район – 504 (+8).
Захворювання на COVID-19 встановлено у 1929 (+9) працівників закладів охорони здоров’я. За останню добу методом ПЛР обстежено – 1065 осіб, методом ІФА – 579.
Нагадаємо, миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич заявив що, якщо тенденція з кількістю хворих на COVID – 19 збережеться, Миколаїв вже за три дні опиниться в «червоній» зоні.




