Антирекорд на Миколаївщині – за добу від COVID-19 померла 21 людина

Станом на 10:00 25 березня в Миколаївській області зареєстровано 384 нових випадки COVID-19. Одужало хворих за добу – 189, всього одужало – 41 311. Померло всього від наслідків COVID-19 – 973, за добу – 21.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської ОДА.

Станом на 25.03.2021 з усіх 49 761 (+384) виявленого підтвердженого випадку за місцем проживання:

  • м. Миколаїв – 32894 (+190);
  • м. Первомайськ – 1654 (+49);
  • м. Южноукраїнськ – 1539 (+11);
  • м. Вознесенськ – 1315 (+8);
  • м. Очаків – 1040 (+14);
  • Арбузинський район – 583 (+5);
  • Баштанський район – 670 (+4);
  • Березанський район – 580;
  • Братський район – 425 (+2);
  • Березнегуватський район – 288 (+3);
  • Веселинівський район – 493 (+1);
  • Вітовський район – 1918 (+33);
  • Вознесенський район – 492 (+3);
  • Врадіївський район – 400 (+3);
  • Єланецький район – 222;
  • Доманівський район – 647 (+6);
  • Казанківський район – 496 (+3);
  • Кривоозерський район – 300 (+2);
  • Миколаївський район – 711 (+23);
  • Новобузький район – 494 (+1);
  • Новоодеський район – 1067 (+2);
  • Очаківський район – 468 (+8);
  • Первомайський район – 561 (+5);
  • Снігурівський район – 504 (+8).

Захворювання на COVID-19 встановлено у 1929 (+9) працівників закладів охорони здоров’я. За останню добу методом ПЛР обстежено – 1065 осіб, методом ІФА – 579.

Нагадаємо, миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич заявив що, якщо тенденція з кількістю хворих на COVID – 19 збережеться, Миколаїв вже за три дні опиниться в «червоній» зоні