Миколаївська область потрапила до «помаранчевої» зони

У зв’язку із перевищенням одної з ознак з 3 березня на території Миколаївської області встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки.

Показник госпіталізацій хворих із COVID-19 перевищено у Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Миколаївській та Чернівецькій областях.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.

Помаранчевий – попереджувальний рівень, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів.

Встановлюється на рівні регіонів, якщо перевищено хоча б один показник: захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідемічний поріг; завантаженість ліжок, забезпечених постачанням медичного кисню, більше 65 відсотків; кількість тестувань методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2 протягом останніх 7 днів на 100 тисяч населення менше 300; кількість госпіталізацій протягом останніх 7 днів на 100 тисяч населення більше 60; коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 більше 20 відсотків; зростання госпіталізацій протягом останніх 7 днів порівняно з попереднім аналогічним періодом – більше 50 відсотків.

ФОТО: МОЗ

За визначеного показника рівня госпіталізацї у 60 на 100 тис. населення він становив у Вінницькій області станом на 3 березня 103,4, у Житомирській 79,2, у Закарпатській 90,8, в Івано-Франківській 140,5, у Миколаївській 65,7, у Чернівецькій 93,7.

Нагадаємо, Денис Шмигаль заявив, запровадження поворного жорсткого локдауну можливе, коли більшість областей в Україні перейдуть в червону зону. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram