Фото: Миколаївська обласна прокуратура

Миколаївська міськрада незаконно зареєструвала право власності на дно лиману

У понеділок, 11 січня, господарський суд Миколаївської області задовольнив позов Миколаївської обласної прокуратури про скасування реєстрації права комунальної власності на ділянку дна Бузького лиману вартістю майже 55 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської обласної прокуратури.

Відзначається, що Миколаївська міська рада зареєструвала ділянку дна площею більше 26 гектарів як комунальну власність.

Миколаївською міською радою, усупереч вимог земельного та водного законодавства, за відсутності повноважень, зареєстровано право комунальної власності на територію дна водного об’єкту загальнодержавного значення – Бузького лиману, розпоряджатись яким має право виключно Кабінет Міністрів України. Незаконне оформлення права власності на частину дна лиману надавало можливість міській раді розпоряджатись ним під виглядом комунальних земель міста та фактично передавати водний об’єкт загальнодержавного значення у користування суб’єктам господарювання для здійснення комерційної діяльності, – відзначили в прокуратурі.

Нагадаємо, керівник Миколаївської обласної прокуратури Денис Фальченко зібрав пресконференцію, де розповів журналістам про результати проведеної роботи протягом 2020 року.

Як відомо, Первомайська місцева прокуратура звернулася в Господарський суд Миколаївської області з вимогою повернути школі землю площею 38,4 гектарів і вартістю 1 мільйон 200 тисяч гривень, яку навчальний заклад незаконно передав в суборенду підприємцю.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram