Миколаївська область отримає два гелікоптери санавіації. Про терміни наразі невідомо.
Про це на прес-конференції розповів голова Миколаївської ОДА Віталій Кім.
Віталій Кім сказав, що йому наразі відома лише кількість гелікоптерів, які отримає область, – два. Пілотів для них готуватимуть на Сумщині.
МВС офіційно ще не направив до нас дані, які я можу розголошувати, – пояснив Кім.
Раніше стало відомо, що Миколаївська ОДА планує залучати лікарів з інших областей або навіть країн для лікування хворих на коронавірус. Їх забезпечать проживанням у санаторії.
Нагадаємо, у Миколаївській області з 27 березня почнуть діяти обмеження червоної зони. Міський голова Олександр Сєнкевич закликає миколаївців робити щеплення від COVID-19.




