Миколаївщина залишилася єдиною областю України, де ліжка для COVID-19 зайняті більш ніж на 60%

В Україні лікарняні ліжка для пацієнтів з коронавірусом COVID-19 заповнені більш ніж на 60% лише у Миколаївській області. В середньому по країні заповнені 44,2% таких ліжок.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.

Найбільш завантаженими є лікарні в Миколаївській (64,8%), Черкаській (59,1%) і Чернігівській областях (55,3%). У Києві ліжка заповнені на 51,4%.

Всього в Україні ввели вже 62 688 лікарняних ліжок для COVID-19.

При цьому в країні зменшується показник захворюваності COVID-19. Станом на 11 грудня цей показник 469,5 при нормі 40, тоді як днем ​​раніше він становив 476,6. Найгірша ситуація спостерігається в Сумській області – 790,8. У Києві показник становить 768,2.

Нагадаємо, головний державний санітарний лікар країни, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що коронавірус в Україні ймовірно піде на спад у травні 2021 року. За його словами, вірус має сезонність.

Раніше повідомлялось, глава парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький не виключає посилення карантинних обмежень раніше 8 січня, якщо ситуація з поширенням коронавірусу в Україні.

Як відомо, в Україні вакцину від коронавірусу можна буде купити на комерційній основі і вакцинуватись за власним бажанням.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram