ФОТО: ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»

“Миколаївоблтеплоенерго” потребує додаткових засобів для повноцінного запуску тепла наступного сезону

Різні пошкодження отримали 18 котелень, 6 підкачувальних насосних станцій, 4 центральні теплові пункти, сотні метрів трубопроводів теплових мереж діаметрами від 76 до 273 мм, будівлі служб та цехів підприємства.

За більш ніж три місяці повномасштабної військової агресії Росії проти України, Миколаїв фактично щодня зазнає обстрілів з ворожого боку. Не уникла руйнувань та інфраструктура ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», яка потребує відновлення. Про це повідомили на комунальному підприємстві «Миколаївобленерго».

Читайте також: “Миколаївоблтеплоенерго” просить балансоутримувачів не нехтувати підготовкою внутрішньобудинкових мереж до опалювального сезону

Різні пошкодження отримали 18 котелень, 6 підкачувальних насосних станцій, 4 центральні теплові пункти, сотні метрів трубопроводів теплових мереж діаметрами від 76 до 273 мм, будівлі служб та цехів підприємства.

«Кожен день – це виклик для нас, і кожен день – це наша маленька перемога. Усі працівники ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» розуміють, що від нашої роботи залежить тепло в оселях миколаївців, тому ми працюємо 24/7, ліквідовуємо своїми силами все, що можемо і на що вистачає фінансів. Ми готуємося до опалювального сезону, і робимо все необхідне, аби миколаївці отримали якісні послуги», – коментує директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.

У той же час відкритим залишається питання розрахунків городян за тепло в опалювальному сезоні, адже у зв’язку з війною платоспроможність споживачів зменшилася.

«Ми розуміємо наших абонентів і всі обставини. Підприємство вдячне за посильні оплати, і ми закликаємо й надалі закривати борги. Попереду новий сезон, для старту якого потрібно провести необхідні планові та вимушені ремонтні роботи, крім того, нам як підприємству треба розраховуватися за енергоносії і водночас вирішувати поточні питання зі зруйнованим майном, аби восени кожен миколаївець був з теплом», – зазначає Микола Логвінов .

Одним з таких важливих питань є вимушена необхідність розгляду, щоб уникнути надалі аварійних ситуацій, заміни повітряних теплових мереж на підземні. В умовах постійних обстрілів це дуже актуально, проте вартість реалізації ініціативи досягає понад 4,7 мільйона доларів США.

Читайте також: Миколаївці заборгували більше 160 млн гривень за опалювальний сезон

Ще одне важливе питання – встановлення додаткової системи фільтрації, хімічної дегазації та пом’якшення води на окремих котельнях, адже місто з технічною водою, яку беруть із Південного Бугу, і вона потребує додаткової обробки.

«Для підприємства такі кошти є наразі непосильними, тому ми розглядаємо різні варіанти можливої співпраці з міжнародними організаціями, що небайдужі до долі України та готові допомогти, зокрема, й в такій площині», – резюмує директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

Нагадаємо, що фахівці ОКП “Миколаївоблтеплоенерго”, крім планової підготовки потужностей підприємства до опалювального сезону, продовжують надавати посильну допомогу з вирішенням питання водопостачання у Миколаєві.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram