«Миколаївгаз» підключили до Реєстру територіальної громади

У Миколаєві ще одне підприємство 2 вересня підключилося до Реєстру територіальної громади. Цього разу ініціативу міської влади підтримало АТ «Миколаївгаз».

І тепер миколаївцям, які звертаються до підприємства за послугою, немає потреби надавати довідку про склад сім’ї. Це дуже зручно та значно економить час.

Миколаївська міська рада уклала меморандум з підприємством «Миколаївгаз» та Департаментом з надання адміністративних послуг. Свої підписи на документі поставили, в. о. директора департаменту Володимир Сухарников, голова правління «Миколаївгазу» Тетяна Бузовська і Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Відтепер підприємство матиме доступ до реєстру територіальної громади Миколаєва. Цим самим планують спростити життя миколаївцям, які звертаються до цнапу за довідкою про склад сім’ї. Це стосуватиметься лише тих громадян які вже актуалізували свої дані через ЦНАП після 2018 року.

Після підписання меморандуму зникає необхідність звертатися до ЦНАПу для отримання довідки про кількість зареєстрованих осіб.

Нагадаємо, що з 2 листопада 2019 року ухвалою міського голови заборонено вимагати довідку про реєстрацію за місцем проживання – якщо підприємство підключено до реєстру територіальної громади.

Як раніше повідомлялось, миколаївські теплогенеруючі компанії «Миколаївоблтеплоенерго» та «ТЕЦ» в сумі заборгували акціонерному товариству «Миколаївгаз» 36,5 мільйонів гривень.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram