Рух відновлюється з 20 червня.
Із понеділка, 20 червня, у Миколаєві відновлюють рух тролейбусів до мікрорайону Північний. Про це повідомив мер Олександр Сєнкевич.
Читайте також: Миколаїв отримає ще 10 тролейбусів у рамках співпраці з європейським банком
За його словами, вже з 20 червня на маршрут №6 вийде 10 тролейбусів. Вони курсуватимуть з інтервалом 7-10 хвилин.
Працівники підприємства «Миколаївелектротранс» обстежили контактну мережу і зробили пробну обкатку на цьому маршруті, – додав він.
Читайте також: КП “Миколаївелектротранс” отримало генератори від Фонду Unchain
Відзначимо, що у травні КП “Миколаївелектротранс” отримав генератори від партнерів з USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East).
Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:




