Миколаївці завоювали 12 нагород на чемпіонаті України з армспорту

На чемпіонаті України з армспорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату і вадами зору, який відбувся у Полтаві з 2 до 4 квітня, зібралося 150 спортсменів з 15 регіонів України.

Про це повідомляють на сторінці Миколаївський Інваспорт.

У змаганнях взяли участь 150 спортсменів з 15 регіонів України. Від Миколаївського регіонального центру «Інваспорт» взяли участь 9 спортсменів, які здобули 12 нагород: 2 золоті, 5 срібних та 5 бронзових медалей у боротьбі на ліву та праву руки.

ЗМСУ Холімінчук В’ячеслав у ваговій категорії понад 100 кг став чемпіоном на праву руку та срібним призером на ліву руку.

Золоту винагороду у боротьбі на ліву руку здобув Шаповаленко Андрій (вагова категорія до 100 кг) та став бронзовим призером на праву руку.

Серед жінок у ваговій категорії понад 70 кг срібною призеркою на ліву руку та бронзовою на праву стала Чернятіна Анастасія, а Созанюк Тамара посіла друге місце у боротьбі на праву руку і третє – на ліву.

Чернятін Євген (вагова категорія до 90 кг) став дворазовим срібним призером, а Чебанов Ігор у ваговій категорії понад 100 кг виборов дві бронзові медалі.

Підготував спортсменів до чемпіонату України тренер Лєшуков О.В.

Нагадаємо, що Миколаївські паралімпійці вибороли 8 індивідуальних нагород на Кубку України з фехтування на візках.