Миколаївські паралімпійці вибороли 8 індивідуальних нагород на Кубку України з фехтування на візках

Миколаївська паралімпійська збірна з фехтування на візках виступила на Кубку України. Змагання проходили у Києві з 20 до 23 березня.

Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”.

Фехтували спортсмени на трьох видах зброї: шпазі, рапірі та шаблі. За результатами змагань миколаївські фехтувальники вибороли 8 медалей в індивідуальних змаганнях:

Шпага (чоловіки):
Олег Науменко – ІІ місце (категорія В)
Олексій Закусилов – ІІІ місце (категорія А)

Шпага (жінки):
Тетяна Позняк – ІІ місце (категорія В)

Рапіра (чоловіки):
Дмитро Серьоженко – ІІІ місце (категорія В)

Шабля (чоловіки):
Дмитро Серьоженко – І місце (категорія В)

Шабля (жінки):
Тетяна Позняк – ІІІ місце (категорія В)

Також чоловіча команда шпажистів завоювала командне золото, перемігши львів’ян. Збірна миколаївських рапіристів здобула срібло.

Завершили Кубок України миколаївські спортсмени із третім загальнокомандним місцем.

Раніше, миколаївські спортсменки здобули дві золоті та одну бронзову медалі на Чемпіонаті України з боксу.