Олександр Сєнкевич. Фото - Миколаївська міська рада

“Миколаїв – у першій лінії оборони Півдня України”, – Сєнкевич

Миколаїв перебуває під постійними обстрілами російських ракет та артилерії.

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич вкотре закликав мешканців залишити місто та тимчасово виїхати у безпечніші місця.

Вже чотири місяці я прошу всіх миколаївців залишити місто та залишитись лише тим, хто зайнятий обслуговуванням критичної інфраструктури. Всі ці будинки, машини ми полагодимо після війни, але тільки не зможемо повернути людські життя.

Після останнього масованого обстрілу було місце, де постраждали десять будинків. З них у 111 квартирах вилетіли вхідні двері, тобто сила удару була настільки великою, що винесла не лише двері, а й у деяких квартирах усунула міжкімнатні перегородки. Це було дивом, що загинуло лише дві людини.

У цьому місті небезпечно залишатися, і я прошу миколаївців перебратися до інших, безпечніших місць. Миколаїв сьогодні знаходиться у першій лінії оборони з боку південного фронту. Тут небезпечно.

Читайте також: На пляжі Коблево здетонувала морська міна – ОК “Південь”

Нагадаємо, військова комендатура Миколаєва помітила зміну в характері ворожих обстрілів околиць Миколаєва. Тепер окупанти частіше застосовують далекобійну артилерію і рідше – реактивні системи залпового вогню.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram