Фото: МОЗ

Миколаїв переходить до червоної карантинної зони

В Україні розширили червону карантинну зону. До неї потрапили ще три областні центри. Миколаїв серед них.

Про це повідомив на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Зокрема, з 26 жовтня до “червоної зони” потрапили Миколаїв, Рівне та Сєвєродонецьк.

З минулого тижня до цієї зони входять Івано-Франківськ, Полтава, Суми, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Чернівці та Чернігів.

На брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що в Тернополі ситуація покращується і через тиждень місто може вийти з цієї зони. Втім, Ужгород може стати “червоним”.

У червоній зоні дозволено продовжити роботу громадського транспорту, ТРЦ і магазинів (крім Донецької області). В Івано-Франківській, Полтавській, Харківській і Хмельницькій областях дозволена робота шкіл, коледжів, ВНЗ.

В Івано-Франківській, Київській, Полтавській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях дозволена робота закладів громадського харчування.

В населених пунктах і районах Житомирської, Одеської, Луганської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської областей дозволена посадка пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення.

https://www.facebook.com/moz.ukr/videos/413079276752354
Читайте також: Виборці на самоізоляції зможуть проголосувати вдома – МОЗ

Нагадаємо, динаміка щоденної захворюваності на COVID-19 в Миколаївській області залишається непрогнозованою та нестабільною і коливається від 250 випадків захворюваності на день до 130 випадків.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram