Фото - Суспільне

Миколаїв отримав “швидкі” позашляховики від Всесвітньої організації охорони здоров’я

Автомобілі 2019 року випуску – 25 таких машин Україні передала Всесвітня організація охорони здоров’я.

Дві нові карети швидкої допомоги на базі позашляховиків та 200 бронежилетів отримав Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Про це кореспондентам Суспільного розповів головний лікар Комунального некомерційного підприємства “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Миколаївської обласної ради Андрій Самойлов, повідомляє Свідок.Інфо.

27 травня у нас вперше відзначається професійне свято – День екстреної медичної допомоги України. Ця дата приєднана до Європейського дня відзнаки працівників екстреної медичної допомоги.

Прем’єр-міністр України, Міністр охорони здоров’я у цей день в місті Києві вручили для екстреної медичної допомоги Миколаївської області два всюдихідних автомобілі Land Cruiser, які адаптовані та передбачені для евакуації важкопоранених, – говорить головний лікар Андрій Самойлов.

Працівники екстреної медицини інколи виконують свій обов’язок там, куди і військові не потрапляють. Тому центр і надалі отримуватиме необхідну допомогу, говорить начальник Миколаївської військової адміністрації Віталій Кім.

Читайте також: Міська лікарня №3 отримала спеціалізований автомобіль невідкладної медичної допомоги

Ми зараз комплектуємо, докомплектовуємо медичну службу до такого стану, як це має бути. До цього моменту все в них вже було, але через збільшене навантаження та втрати – в тому числі машин – під обстрілами і таке інше… Допомагають фонди та інші люди збільшити автопарк для того, щоб працювалося краще, – каже Віталій Кім.

У колективі обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф працюють 1100 людей. Вони розподілені по 38 пунктах базування бригад екстреної медичної допомоги. У Миколаєві 6 таких відділень. Працівники центральної оперативної диспетчерської кожні п’ять років проходять курси підвищення кваліфікації. Чергують у режимі доба через три.

Там, де виклики не екстрені виклики, диспетчери при прийомі викликів розпитують пацієнтів та дають їм необхідні консультації, або підключають лікаря-консультанта. Також у нас бригади передають електрокардіограми пацієнтів лікарю-консультанту, – розповіла завідуюча центральною оперативною диспетчерською Людмила Здобнікова.

Нагадаємо, що Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation відгукнувся на запит ГО «Ініціативне Покоління» та придбав машину швидкої допомоги.

Читайте також: Миколаївські лікарні отримали від європейських партнерів дві карети “швидкої допомоги”

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram