Миколаїв отримав медикаменти від німецької компанії Berlin-Chemie

До міста прибули препарати для хворих на цукровий діабет та серцево-судинні патології.

Миколаїв отримав від німецької компанії Berlin-Chemie важливі препарати для хворих на цукровий діабет та серцево-судинні патології. Про це повідомив міський голова Олександр Сєнкевич.

Медикаменти розвантажили у Міській лікарні №1. Частину з них залишимо для пацієнтів лікарні, решту розподілимо в Центри первинної медико-санітарної допомоги. Там жителі міста зможуть безкоштовно їх отримати у сімейних лікарів.

Дякую усім нашим щирим друзям, які допомагають Миколаєву у цей час. Ваша підтримка є неоціненною.

Нагадаємо, що до лікарень Миколаєва надійшла гуманітарна допомога від благодійного фонду “Маніфест миру”. Заклади охорони здоров’я отримали чотири апарати для VAC-терапії, яка застосовується для лікування хронічних та гострих ран, опіків, відкритих травм живота та грудної клітини.

Також до Миколаєва надійшов гуманітарний вантаж від громади турецького міста-побратима Нілюфер (Бурса). Продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти – уся надіслана допомога розподілена підрозділам територіальної оборони, місцевим гуманітарним центрам та лікарням міста.