Миколаїв б’є антирекорди за кількістю хворих на COVID-19 за добу

Миколаїв ризикує опинитись у «червоній» зоні за кількістю хворих на COVID-19. Про це під час засідання виконкому розповів перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко.

Така ситуація, каже чиновник, склалась через те, що мешканці міста ігнорують рекомендації МОЗ, Уряду та головного санітарного лікаря. Городяни не витримують дистанцію, майже ніхто не вдягає маски в громадських місцях.

Хочу звернутись до мешканців міста з великим проханням виконувати, як ми працювали наприкінці березня, в квітні, в травні. У нас була більш-менш нормальна ситуація, зараз ви бачите дуже багато (хворих – ред.). Зрозуміло, що все це контакти, це все літо, міграція людей та водночас маємо те, що маємо, – зазначає перший заступник міського голови Володимир Криленко.

Дивіться також: Сєнкевич розповів, про що поговорив би із Зеленським 

Станом на ранок 19 серпня в Миколаївській області зареєстровано 37 нових хворих, з них 31 особа – це мешканці обласного центру.

І зараз перегружений Центр по аналізам, вже в черзі більше сотні людей, які чекають на тести, – каже Володимир Криленко. – Так само і перша лікарня наша працює по тестам ІФА. Що стосується масових заходів, вчора на обласній ТЕБ і НС зробили відповідні висновки. Буде рішення, бо в нас в будь-якому випадку попереду День міста, День області. Я думаю рішення ТЕБ і НС вчора вже було прийняте по зменшенню кількості масових заходів в місті і в області, я думаю, що відповідна реакція буде, – додав Криленко.

Член виконкому Олександр Трифонов нагадав, що з 1-го вересня за парти мають сісти учні миколаївських шкіл, і поцікавився, хто має забезпечувати їх засобами захисту.

Управління освіти проінформувало про те, що за рахунок коштів, які були передбачені нами на харчування дітей в школах – а ми знаємо, що у нас був карантин, – на ці гроші зекономлені були закуплені відповідні засоби захисту. Ці засоби захисту є, включаючи термометри. Всі засоби, які треба було ми купили, – відповів Криленко.

Також школи мають виконувати відповідні рекомендації, щодо організації навчального процесу. За словами першого заступника Миколаївського міського голови до 26-го серпня відповідний графік навчань має з‘явитись на сайті кожного навчального закладу.

Нагадаємо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич запевнив, що готовий докласти всіх необхідних зусиль, щоб із 1 вересня у миколаївських школах відновилось традиційне навчання.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram