Миколаївські правоохоронці затримали двох зброярів-аматорів, коли ті за 12,5 тисяч гривень, намагалися продати пістолет та 30 патронів до нього. Під час обшуку помешкань зловмисників поліцейські знайшли ще п’ять пістолетів іноземного та вітчизняного виробництва, два револьвери, дві гранати Ф-1 та понад 300 набоїв різного калібру. Нині чоловікам повідомили про підозру за незаконне поводження зі зброєю. Зловмисникам загрожує до семи років ув’язнення.
Про це йдеться у підсумковому випуску новин на телеканалі «МАРТ», 19 вересня.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:
- на офіційному сайті телеканалу «МАРТ»;
- у Telegram-каналі «МАРТ»;
- на YouTube-каналі ТРК «МАРТ»;
- також дивіться нас у прямому ефірі.




