Ігор Курочкін. Фото - Николаевские новости

Миколаївський борець здобув “срібло” на чемпіонаті Європи

Ігор Курочкін з Миколаєва приніс Україні срібну нагороду чемпіонату Європи з греко-римської боротьби.

У столиці Північної Македонії Скоп’є завершується чемпіонат Європи зі спортивної боротьби серед атлетів до 23 років. 23 травня на килимі визначилися чемпіони в греко-римській боротьбі, пише Николаевские Новости.

У ваговій категорії до 60 кілограмів за нагороди найвищого ґатунку змагався представника Миколаєва Ігор Курочкін. По дорозі до фіналу він пройшов болгарина Едмонда Назаряна (неявка), виграв сутичку у білоруса Владислава Прібільского – 8:0. У півфіналі миколаївець переміг Кріштіана Кешкеметі з Угорщини – 5: 2.

У фінальній сутичці він поступився дагестанцю Анвару Алахьярову (РФ) – 0:9. В результаті, Курочкін – срібний медаліст чемпіонату Європи, «бронза» у Прібільского і Тиграна Мінасяна з Вірменії.

Ігор Курочкін тренується у Сергія Белобаби і Олега Баламутова, а шлях у великий спорт починав у Миколаївській НОК КДЮСШ №1. Цього року перспективний борець виграв молодіжний чемпіонат України, а на кубку України серед дорослих посів третє місце.

Нагадаємо, двоє миколаївських спортсменів посіли призові місця на Чемпіонаті України зі стрибків у воду.

Як відомо, спортсменка з Миколаєва Марія Колесніченко завоювала на Кубку України з плавання 6 медалей: п’ять «золотих» і одну «срібну».