Миколаївська бейсбольна команда стала срібним призером Чемпіонату України

Днями у м. Рівне відбувся Чемпіонат України з бейсболу U-12, у якому взяла участь бейсбольна команда КДЮСШ “Атлант”.

Про це повідомляє Миколаївська міська рада.

Миколаївським спортсменам вдалось вийти з першого місця в групі у фінал. У запеклій боротьбі наші бейсболісти поступилися суперникам з Рівного та посіли друге місце. 

Вихованець спортшколи Денис Шаповал визнаний «Кращим Захисником» турніру. Старший тренер команди – Роман Сінкевич. 

Вітаємо команду та бажаємо нових перемог! 

Нагадаємо, що Бейсбольний Миколаїв: останні перемоги «Десанту».