Днями у м. Рівне відбувся Чемпіонат України з бейсболу U-12, у якому взяла участь бейсбольна команда КДЮСШ “Атлант”.
Про це повідомляє Миколаївська міська рада.
Миколаївським спортсменам вдалось вийти з першого місця в групі у фінал. У запеклій боротьбі наші бейсболісти поступилися суперникам з Рівного та посіли друге місце.
Вихованець спортшколи Денис Шаповал визнаний «Кращим Захисником» турніру. Старший тренер команди – Роман Сінкевич.
Вітаємо команду та бажаємо нових перемог!
Нагадаємо, що Бейсбольний Миколаїв: останні перемоги «Десанту».




