Миколаївським спортсменам вручили сертифікати на отримання стипендії міського голови

Миколаївським спортсменам вручили сертифікати на отримання стипендії міського голови і міської ради. Грошову винагороду здобули 75 вихованців спортивних шкіл, які знаходяться в підпорядкуванні управління з питань фізичної культури і спорту. Сертифікати отримали учасники і переможці Міжнародних та Всеукраїнських змагань.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

Вручення сертифікатів на отримання стипендії міського голови та міської ради відбулось у спорткомплексі «Надія» під час фестивалю спортивної слави. Його приурочили до Дня захисту дітей.

Вручили 75 стипендій міського голови нашим найкращим спортсменам. Дуже пишаємось, насамперед, спортсменами та нашими тренерами, бажаємо їм надалі спортивних перемог та очікуємо ліцензій на Олімпійські ігри, – каже начальник управління з питань фізичної культури і спорту міськради Ірина Бондаренко.

Попри пандемію минулий рік був вдалим для миколаївських спортсменів. 301-му нашому земляку в 2020-му було присвоєно високі спортивні розряди, а також звання кандидата чи майстра спорту. Спортивною столицею України назвав Миколаїв заступник міського голови Анатолій Петров, який прийшов привітати переможців.

На таку кількість населення як у нас є найбільша кількість титулованих спортсменів, спортсменів-дітей і молоді, яка займається спортом. Багато кандидатів в майстри спорту, майстрів спорт, які присвоєні цього року, – розповів профільний заступник міського голови Анатолій Петров.

Серед номінантів на стипендію міського голови та міської ради і Ольга Калкутіна. Дівчині 18 років, половину свого життя вона присвятила фехтуванню і вже досягла розряду «Кандидат у майстри спорту».

Я була зовсім маленькою, а моїй мамі дуже подобалось фехтування і вона вирішила, що хоче, щоб я спробувала. До цього вона відводила мене на гімнастику, однак я плакала і не хотіла іти на тренування. В результаті привела мене (на гурток з фехтування – ред.) і мені зайшло і так я увійшла в цей спорт, – розповіла дівчина.

Привітала учасників фестивалю спортивної слави і депутат міської ради Тетяна Домбровська, яка сама присвятила 10 років життя спортивним бальним танцям.

Стипендію міського голови та міської ради номінанти отримуватимуть щомісяця протягом року.

Раніше повідомлялось про те, що 200 юних спортсменів відправились на відпочинок до літнього табору на березі моря.

У суботу, 5 червня, миколаївські чемпіони та призери міських, обласних та всеукраїнських змагань відправилися у дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Маяк».

Про це повідомляє Управління у справах фізичної культури і спорту міськради.

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930