4 серпня, Кабінет міністрів України передав НАК «Нафтогаз України» пакети акцій (понад 99%) Приватного акціонерного товариства «Миколаївська ТЕЦ».
Окрім того також ще п’ять, а саме АТ «Дніпровська ТЕЦ», АТ «Криворізька теплоцентраль», АТ «Херсонська ТЕЦ», АТ «Одеська ТЕЦ», а також цілісний майновий комплекс ДП «Сєвєродонецька теплоелектроцентраль», повідомляє «Інтерфакс-Україна».
Встановити, що НАК «Нафтогаз України» здійснює всі права акціонера щодо акціонерних товариств, зокрема, щодо участі в загальних зборах акціонерів, обрання членів наглядових рад, – йдеться у проєкті відповідної постанови уряду.
Згідно з документом, Фонд держмайна України зобов’язаний забезпечити передачу «Нафтогазу» пакетів акцій п’яти ТЕЦ та цілісного майнового комплексу Сєвєродонецької теплоелектроцентралі в тижневий термін, а також провести оцінку акцій товариств, переданих до статутного капіталу НАКу, в місячний термін.
Відповідно Міністерство економіки в чотиримісячний термін має внести на розгляд Кабінету міністрів проект рішення щодо збільшення статутного капіталу Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».
Нагадаємо, 9 липня, керівника проекту на ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», екс-кандидата в депутати Миколаївської міськради від партії «Слуга народу» Єгора Клецова призначили директором ПАТ «Миколаївська теплоелектроцентраль».




