Миколаївські вогнеборці врятували Матвіївський ліс від крупної пожежі

Миколаївські вогнеборці врятували Баловняно-Матвіївське лісове урочище від масштабної пожежі. Площа загоряння склала понад 2 тисячі квадратних метрів. Як відбувалася ліквідації крупної пожежі, дивіться у сюжеті.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Близько опівдні 19 травня з’явилася інформація про займання хвойної підстилки на території Баловняно-Матвіївського лісового урочища Костянтинівської територіальної громади, яка входить до Миколаївського району. 

Гасити пожежу, яка охопила близько двох тисяч квадратних метрів прибули два відділення рятувальників, а також автоцистерна аварійно-рятувального загону обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій. Спочатку за допомогою квадрокоптера миколаївські вогнеборці провели огляд масштабу займання з повітря, а також здійснили об’їзд по периметру з метою запобігання розповсюдження вогню.

Вже о 14:30 пожежу успішно ліквідували. Загалом від ДСНС залучалося 29 рятувальників та 6 одиниць спецтехніки. Також у ліквідації наслідків пожежі допомагали працівники та техніка філії «Миколаївського лісового господарства».  

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram