Миколаївські поліцейські викрили угруповання квартирних шахраїв.

Зловмисники за підробними документами привласнили квартири, що мали переходити на баланс  міськради через відсутність спадкоємців померлих миколаївців.

Про це дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Упродовж трьох років директор приватного бюро технічної інвентаризації, представник органу надання адмінпослуг та приватний рієлтор підшукували відповідні помешкання. Нерухомість фіктивно оформляли на своїх родичів та у подальшому продавали. Повідомляється про два таких факти. Вартість однієї квартири складала близько 25 тисяч американських доларів.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: