Зловмисники за підробними документами привласнили квартири, що мали переходити на баланс міськради через відсутність спадкоємців померлих миколаївців.
Про це дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».
Упродовж трьох років директор приватного бюро технічної інвентаризації, представник органу надання адмінпослуг та приватний рієлтор підшукували відповідні помешкання. Нерухомість фіктивно оформляли на своїх родичів та у подальшому продавали. Повідомляється про два таких факти. Вартість однієї квартири складала близько 25 тисяч американських доларів.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:
- на офіційному сайті телеканалу «МАРТ»;
- у Telegram-каналі «МАРТ»;
- на YouTube-каналі ТРК «МАРТ»;
- також дивіться нас у прямому ефірі.




