Миколаївські патрульні врятували жінку від самогубства

У Миколаєві поліцейські врятували жінку від самогубства. 13 вересня, близько 23:00 години, патрульні отримали виклик про особу, яка хотіла скоїти самогубство на Інгульському мосту. На місце негайно прибули двоє правоохоронців — Сергій Пасека та Дмитро Кравченко. Інспектори скористались моментом, коли громадянка на мить втратила пильність, схопили її та перетягли в безпечне місце.

Про це йдеться у підсумковому випуску новин на телеканалі «МАРТ», 15 вересня.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: