Комунальники наводять лад у скверах і зелених зонах. Сьогодні працівники «Миколаївських парків» почали косити траву в Манганарієвському сквері. Як тривають роботи, дивіться у сюжеті.
Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».
Щоб було чисто та безпечно. Комунальники продовжують дбати про благоустрій Миколаєва і готують місто до літньої спеки. Так, відсьогодні співробітники підприємства «Миколаївські парки» викошують траву в скверах та зелених зонах. Почали з улюбленої локації багатьох містян – Серця міста.
Працюють комунальники з сучасними газонокосарками. Їх придбали коштом громади якраз для підтримки порядку в скверах та зелених зонах.
Роботи виконують за планом. Окрім Манганаріївського скверу, нині працюють у Варварівці, а вже найближчими вихідними збираються розпочати покіс трави на бульварній частині проспекту Центрального. Попри повномасштабну війну «Миколаївські парки» активно розвиваються: на підприємстві ремонтують побутові приміщення, купують спецтехніку та наймають нових спеціалістів.
До благоустрою рідного міста можуть приєднатися і миколаївці. Так, вже цієї суботи, 6 травня, у Манганарієвському сквері проведуть велике прибирання. Стартує толока о 9:00, долучитися можуть всі охочі.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:




