Миколаївська ТЕЦ мінятиме труби на вул. Московській, городянам деякий час доведеться терпіти незручності

Миколаївська ТЕЦ замінюватиме труби на вулиці Московській. Про це стало відомо в ході комісії з питань житлово-комунального господарства. Чому цю вулицю доводиться розкопувати для ремонту труб щороку, розповів заступник гендиректора підприємства Олександр Мусієнко.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

За словами першого заступника керівника Миколаївської ТЕЦ, труби в районі вулиці Московської надзвичайно зношені. Замінити їх на великій ділянці дороги одразу для підприємства дуже затратно. Тому латають частинами.

Це не передбачено фінансуванням, фінпланом, але цього року перші 100 метрів на трубу з товстою стінкою розраховуємо замінити, – розповів Мусієнко.

Ремонтні роботи триватимуть від вулиці Адмірала Макарова до Шевченка. На цій ділянці планують замінити 122 метри труби.

Це наша магістраль, господар у нас Фонд Держмайна, тому ми запланували ремонт цієї ділянки магістралі, – розповів Олександр Мусієнко. Поки всі ці роботи ми виконуємо за власні (кошти – ред.).

Трубу, які встановлюватимуть на вулиці Московській «ТЕЦ» передало керівництво «Миколаївоблтеплоенерго» з матеріальних резервів. Про це на комісії розповів директор підприємства Микола Логвінов.

Минулого року рішенням комісії з питань ТЕБ і НС було передано до матеріального резерву міста 1 кілометр 130 метрів 530-ї труби в гарному стані, стінка не менше 8-ми, яка була нами демонтована з котельні заводу “Океан”, через відсутність потреби в ній. Ми її передали до мет.резерву міста і згідно з рішенням комісії ТЕБ і НС трубу ми передали в роботу ТЕЦ, – розповів Логвінов.

За словами Миколи Логвінова попереднє керівництво ТЕЦ відмовлялось брати всю трубу в роботу через її зношеність. Забрали лише 360 метрів.

З цим (керівництвом – ред) ми визначились, ми їм даємо безкоштовно з мат.резерву 800 метрів, 530-ї труби для того, щоб вони могли максимально підготувати вулицю Московську і інші необхідні магістралі до опалювального сезону. Дана труба нами не використовується і використовуватись не буде, тому для того, щоб вона не пропала і не згнила, то ми її передаємо, – пояснив Микола Логвінов.

Члени комісії запитали, чому попереднє керівництво відмовлялось брати трубу в роботу, а це погодилось. Олександр Мусієнко пояснив.

Вона була вже в роботі, має різний ступінь зношеності, різної товщини через корозії. Тому на даний час ми її беремо, готуємо до укладання і будемо укладати на вулиці Московській”, – розповів перший заступник директора ПрАТ “Миколаївська ТЕЦ

Депутати виявили бажання подивитись на стан труби до того, як її вкладуть в асфальт, засумнівавшись в її якості. На це головний інженер ТЕЦ відповів, що термін експлуатації труби щонайменше 15 років.

Раніше ми писали про те, що опалювальний сезон під загрозою зриву по всій Україні – Микола Логвінов.

Більше новин читайте на нашому телеграм-каналі: https://t.me/trkmart

Поширити:

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031