Миколаївська тенісистка Катерина Козлова потрапила до третього раунду турніру серії WTA

Миколаївська спортсменка Катерина Козлова в другому раунді тенісного турніру серії WTA здобула перемогу над Медісон Бренгл, потрапивши до третього раунду.

Про це повідомляє Жіноча тенісна асоціація.

Восьмого червня у матчі 1/32 фіналу турніру серії WTA українка Катерина Козлова у трьох сетах переграла американку Медісон Бренгл – 6:3, 5:7, 6:3. Під час гри миколаївська тенісистка виконала дві подачі на виліт та допустила одну подвійну помилку. Медісон Бренгл не виконала жодної подачі на виліт та не допустила жодної подвійної помилки.

Гра між спортсменками тривала дві години та дев’ять хвилин. У третьому раунді 159-та ракетка світу Катерина Козлова зустрінеться з британською тенісисткою, 20-ю ракеткою світу — Джоанною Конта.

Відомо, що тенісний турнір серії WTA триває у британському Ноттінгемі — з 6 по 13 червня. Призовий фонд турніру складає 235 тисяч доларів.

Нагадаємо, 5 червня завершився чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та РФР.  Національна паралімпійська збірна команда України за результатом змагань посіла друге загальнокомандне місце в медальному заліку серед 44 країн-учасниць, завоювавши 39 медалей – 17 золотих, 13 срібних і 9 бронзових.