Миколаївський паралімпієць Ігор Цвєтов став чемпіоном Європи

5 червня завершився чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та РФР.

Національна паралімпійська збірна команда України за результатом змагань посіла друге загальнокомандне місце в медальному заліку серед 44 країн-учасниць, завоювавши 39 медалей – 17 золотих, 13 срібних і 9 бронзових, повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради.

Скарбничку національної збірної поповнив медалями і наш миколаївський спортсмен Ігор Цвєтов.

У другий день змагань він завоював бронзову нагороду на дистанції 100 м. А в останній змагальний день став чемпіоном Європи, встановивши рекорд чемпіонату у бігу на дистанції 200 м.

Тренує спортсмена Заслужений тренер України Віктор Деркач.

Нагадаємо, 5 червня у 29-му турі Першої ліги МФК Миколаїв на власному полі поступився житомирському Поліссю з рахунком 0:1. Корабели не програвали на своєму стадіоні з 30 листопада минулого року.