Сьогодні, 13 травня, Миколаївська область знову повернулася в «жовту» карантинну зону.
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.
За останніми даними жоден із показників не перевищує норму. Зокрема, рівень госпіталізації на 12 травня складає 39,3%, а завантаженість ліжко-місць з киснем – 32,2%.

Цікаво, що відтепер всі області України знаходяться саме в «жовтій» зоні. Вона дозволяє:
- проводити масові заходи за участі більше 30 осіб;
- відвідувати установи соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово;
- на вході до закладів чи заходів потрібно розмістити інформацію про можливу кількість відвідувачів. Контроль має здійснювати власник приміщення або організатор подіі;
- обмеження зеленої зони зберігаються.
Раніше повідомлялося, адаптивний карантин в Україні, ймовірно, подовжать до серпня. Зараз він встановлений до 30 червня.




