Миколаївщина отримала 300 бронежилетів для захисту медиків, більшість з яких відправлять колегам у Херсон

У вівторок Миколаївська область отримала 300 бронежилетів для індивідуального захисту працівників екстреної медичної допомоги. З них більшу частину мають передати колегам з Херсону.

Більше про бронежилети, а також який рівень захисту вони мають, дивіться у сюжеті.     

Триста бронежилетів для медичних працівників вже прибули до Миколаєва. Тут їх розвантажують, перевіряють і передають на бойову службу для воїнів у білих халатах. 250 комплектів поїдуть далі – до херсонських медпрацівників, решта залишиться для роботи медиків екстреної медичної служби на Миколаївщині.  

Бронежилет полегшеної форми, забезпечує протиуламковий захист, має кевларову основу з можливістю доукомплектації бронепластинами.

Ці бронежилети захищають від уламків, які внаслідок вибуху летять з вікон та дверей. Цього достатньо. Наші медики не працюють там, де йдуть обстріли зі стрілецького озброєння, там працюють військові медики, які мають відповідний захист. А це – страховка від уламків, — підсумував начальник обласного управління охорони здоров’я Максим Безносенко.

Фельдшер Херсонського обласного центру екстреної медичної допомоги Костянтин перевіряє на собі зручність нового бронежилета. Медик каже, на сьогодні за протоколом роботи без індивідуального захисту працювати забороняється, адже обстріл Херсона може статися будь-коли.

Таку безкоштовну допомогу Миколаївська область отримує вже вдруге. Наприкінці минулого року до регіону надійшла перша партія бронежилетів.

Це вже не перший випадок, коли ми отримуємо бронежилети для медичних закладів, зокрема дитячих. Наразі прийшло ще 300 бронежилетів, з них 50 залишається у нас, а 250 ми віддаємо Херсону. Херсонці завжди можуть розраховувати на будь-яку допомогу від Миколаївської області, – зазначив заступник голови Миколаївської ОВА Юрій Гранатуров.

В обласному управлінні охорони здоров’я підкреслили, наразі Миколаївщина — єдиний регіон, де за увесь час бойових дій жоден медичний працівник не загинув. 

Нагадаємо, на Соборній площі у Миколаєві встановили «Юрту незламності». Проєкт покликаний не лише підкреслити багатовікову дружбу українського та казахського народів, а й продемонструвати підтримку українців з боку Республіки Казахстан.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуацію в Україні та Миколаївській області може знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram