«Миколаївоблтеплоенерго» отримало від міжнародних партнерів аварійно-ремонтний автомобіль

«Миколаївоблтеплоенерго» показало новий аварійно-ремонтний автомобіль. Його підприємству нещодавно передало USAID. Автівка значно полегшить непросту роботу комунальників, адже обладнана всім необхідним для того, щоб швидко та ефективно ліквідувати аварію на теплових мережах.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Днями Агентство США з міжнародного розвитку передало обласному комунальному підприємству «Миколаївоблтеплоенерго» сучасний аварійно-ремонтний автомобіль. Це авто — частина міжнародної технічної допомоги USAID, яку партнери надали в межах Проєкту енергетичної безпеки.

Машина оснащена всім, що потрібно енергетикам для ремонту та обслуговування теплотрас. Вона укомплектована генератором, гідравлічним обладнанням та іншим необхідним обладнанням.

Вартість однієї такої машини 7 мільйонів гривень. Аварійне авто допоможе фахівцям «Миколаївоблтеплоенерго» відремонтувати пошкоджені російськими окупантами теплові мережі та належним чином підготуватися до настання холодів.

Одразу після оформлення всіх дозвільних документів машина вийде на чергування. Раніше в межах допомоги облтеплоенерго вже отримувало екскаватор, модульні котельні, металеві труби різних діаметрів, генератори та інше.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram