Миколаївчанки добре виступили на чемпіонаті України з волейболу серед жіночих команд

Дівчата з волейбольного клубу «Миколаїв», що грає у Вищій Лізі, провели три поєдинки у місті Слобожанське. Підопічні Вадима Бахматова спочатку перемогли волейболісток з Кривого Рогу 3:0, потім поступились у напруженій боротьбі команді «Орбіта ЗНУ» із Запоріжжя. А завершили тур на мажорній ноті. У зустрічі з «Полтавчанкою» не віддали суперницям жодного сету та перемогли 3:0. Вітаємо команду та тренерів!

Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ», 27 жовтня.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: