ФОТО: Управління освіти Миколаївської міської ради

Миколаїв веде боротьбу за звання «Молодіжної столиці України – 2023»

За звання переможця національного конкурсу «Молодіжна столиця України» будуть змагатися 10 міст.

Про це повідомляє Укрінформ із посилання на сайт Міністерства молоді та спорту.

За звання переможця та статус «Молодіжна столиця України – 2023» будуть змагатися 10 міст: Буча, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Ужгород, Умань та Чернівці, – йдеться у повідомленні.

Фото – Укрінформ

Зазначається, що вже найближчим часом представники міст-фіналістів отримають інформацію щодо подальших етапів участі у конкурсі. Для участі у другому турі міста мають підготувати Програму заходів “Молодіжної столиці України – 2023”.

Національний конкурс «Молодіжна столиця України» проводиться щорічно з 2017 року за ініціативи Міністерства молоді та спорту України, громадської організації «Український інститут міжнародної політики» та громадської спілки «Національна молодіжна рада України».

Читайте також: На узбережжі Чорного моря планують побудувати космодром

Положення про конкурс затверджено наказом Мінмолодьспорту від 17 квітня 2019 року № 1905, зареєстрованим в Міністерстві юстиції 10 травня 2019 року за № 482/33453, затверджене Положення про національний конкурс «Молодіжна столиця України».

Нагадаємо, що за утримання та благоустрій усіх зелених зон міста відповідатиме комунальне підприємство «Миколаївські парки».Таке рішення було ухвалено виконкомом міської ради

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram