Миколаїв отримає ще 9 нових тролейбусів з автономним ходом. Розширення тролейбусного парку відбудеться завдяки угоді між миколаївською громадою та Європейським банком реконструкції та розвитку, яку було підписано на полях Міжнародної Конференції з питань відновлення України. Вона відбулася у Римі 10 та 11 липня. Секретар міської ради Дмитро Фалько в етері програми «Діалог» нагадав, що фінансування угоди забезпечене за підтримки Уряду Данії. Ось що він сказав з цього приводу:
Нові тролейбуси себе дуже добре зарекомендували. У нас сьогодні вони рухаються по місту. Вони всі з автономним ходом. Ті, що нові ми отримуємо, дозволяють їм будувати нові маршрути, у віддалені райони тощо. Таким чином, мережа «Миколаївелектротрансу» буде розвиватися, завдяки цим дев’яти тролейбусам зможемо ще нові маршрути побудувати. От, наприклад, дуже цікавий у нас сьогодні є маршрут із залізничного вокзалу в Корабельний район. Власне, люди мають змогу без пересадок діставатися додому. Це зручний, сучасний транспорт. Бачу, в контакт-центрах інколи бувають скарги на те, що не працює кондиціонер. Це тимчасове явище, швидко все усувається, люди мають комфортний, сучасний транспорт і швидко можуть дістатися потрібних місць.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області можете знайти:




