ФОТО: Миколаївська міська рада

Миколаїв із офіційним візитом відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Кім Хьонг Те

19 жовтня до Миколаєва з офіційним візитом прибув Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Кім Хьонг Те і його дружина пані Кім Мі Ран.

У міській раді поважних гостей вітали міський голова Олександр Сєнкевич, перший заступник міського голови Віталій Луков, секретар міської ради Дмитро Фалько, заступник директора департаменту економічного розвитку Діна Шевченко та начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров.

На зустрічі також був присутній Генеральний директор зернового терміналу «МКХП» корейської компанії Posco International Цой Ха Йонг.

Читайте також: В Україні відкрилося посольство Ірландії — МЗС сподівається, що це допоможе спростити отримання ірландських віз

Пан Кім Хьонг Те зауважив, що Миколаїв для Кореї – важливий партнер, адже тут працює корейське підприємство Posco International.

Хоч компанія Posco International є приватним підприємством, але ми розуміємо, що в Україні певним чином представляємо і Корею. Перший корейський зерновий термін з’явився саме у Миколаєві, тому ми готові і надалі співпрацювати з цим містом і сприяти налагодженню стосунків України та Кореї, – зауважив Цой Ха Йонг.

Фото: Миколаївська міська рада

Також під час зустрічі було обговорено можливість налагодження системи студентських обмінів між університетами Миколаєва та Кореї.

Нагадаємо, відома телеведуча і за сумісництвом почесний посол Фонду ООН з питань народонаселення в Україні Марія Єфросиніна відвідала Миколаїв. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram