Віталій Кім. Фото - Telegraf

Ми стійкі та все витримаємо, – Кім розповів, які наративи просуває РФ, щоб скорити Миколаїв

Ракетні обстріли Миколаєва – Кім про те, чого цим добиваються росіяни.

Росіяни 3 серпня знову потужно обстріляли Миколаїв. Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім зазначив, що ворог намагається створити враження, що в обласному центрі – катастрофа, а влада нічого не робить.

Після ранкового обстрілу Миколаєва голова ОВА розповів про наслідки удару. Він також наголосив: необхідно знати наративи, з допомогою яких окупанти маніпулюють місцевими жителями.

Росіяни влучили у кінно-спортивну школу. Російські війська поцілили у супермаркет у Миколаєві, а також прямо біля багатоповерхівки. Ціллю ворога стала і кінно-спортивна школа.

Я зрозумів. Росіяни думають, що в нас тут загін кінний бандерівців готують, – прокоментував цей удар Кім.

Головне, що росіяни хочуть спричинити цими обстрілами, це те, що начебто влада міста “не працює”. Інший наратив – у регіоні, мовляв, катастрофа, черз що треба сідати за стіл перемовин з окупантами.

Кім зауважив: ворог навмисне жорстоко обстрілює лікарні та зупинки громадського транспорту. Єдиний результат, який це викликає, миколаївці все більше ненавидять ворога.

Ми це все розуміємо, це на нас не працює. Ні на владу, ні на людей. Ми тримаємось та всіх їх знищимо, – додав голова ОВА.

Кім запевнив, що ті, хто віддають злочинні накази, понесуть покарання. Ворогам, які сидять в окопах, голова ОВА порадив здаватись, адже так з’явиться шанс, що їх поміняють.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram