МВС планує базування вертольотів силовиків на Миколаївському летовищі

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков разом з головою парламентської фракції «Слуга народу» Давидом Арахамією розповіли про ідею створити на території «Миколаївського міжнародного аеропорту” стоянку для вертольотів.

Про це вони заявили в середу, 22 липня, під час брифінгу на суднобудівному заводі «Нібулон», передає “Никвести”.

Давид Арахамія заявив журналістам, що він обговорив з міністром питання можливого розміщення бази відомчих вертольотів на території аеропорту в Миколаїв.

Ми з Арсеном Борисовичем вже почали переговори на рахунок того, аби коли приїдуть вертольоти, щоб базою для стоянки був наш аеропорт, – повідомив Давид Арахамія.

У свою чергу Арсен Аваков зазначив, що у МВС дійсно розглядають можливість розміщення такої бази у Миколаєві і підкреслив, що в аеропорту можливо будуть базуватися не тільки рятувальні вертольоти, але і Національної поліції, а також Національної гвардії.

У нас буде готова система авіаційної безпеки. Вертольоти ДСНС, Прикордонної служби, поліцейські вертольоти і Національної гвардії будуть виконувати багатофункціональні завдання. Вони базуватимуться на цілі регіони. Ми розглядаємо можливість їх універсального базування, щоб вони змогли реагувати у Херсонській, Миколаївській, частині Одеської області. Це змінить динаміку розвитку вашої ситуації, – заявив Арсен Аваков.

Нагадаємо, “Нібулон” разом з французькою компанією будуватимуть катери для прикордонників.

Раніше повідомлялось, міністр МВС України Арсен Аваков під час свого візиту до Миколаєва розповів про враження від нашого міста. За словами Авакова, він побачив Миколаїв “містом кіосків”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram