Фото: "МрійДій"

“МрійДій” ініціювала проєкт “Місце сили”

Миколаїв – одне з найспекотніших міст України. Для здоров’я надзвичайно важливо вчасно поповнювати організм водою, особливо, коли займаєшся спортом. Саме тому учасники ГО “МрійДій” ініціювали проєкт “Місце сили”, про що вони повідомили на офіційному сайті організації.

Мета проєкту: забезпечити мешканців міста чистою питною водою у місцях відпочинку та найпопулярніших спортивних об’єктів.

Локації 

Фонтанчики будуть встановлюватися поряд з об’єктами, де є можливість підключитися до водопроводу та водовідведення. Умови відшкодування витрат на водопостачання у кожній локації будуть визначатися окремо. Ми розраховуємо на підтримку даної ініціативи з боку керівників громадських об’єктів, де будуть встановлюватися фонтанчики, та водоканалу.

Локації для встановлення перших двох фонтанчиків уточнюються. Наразі йде процес перемовин з керівниками об’єктів, де плануємо облаштувати джерельця.

Ми розглядаємо наступні місця: 

  1. Стадіон “Заря”
  2. Центральний стадіон “Евіс”
  3. Стадіон в парку Перемоги
  4. Парк “Серце Міста”
  5. Пляж “Стрілка”
  6. Соборна площа
  7. вул. Соборна
  8. Парк Ліски
  9. Стадіон “Юність”
  10. Парк “Юність” біля концертхолу

Фонтанчик 

За базову модель для встановлення, обрали антивандальні вуличні фонтанчики для пиття з безконтактними кранами (обладнані інфрачервоним датчиком) українського виробництва, компанії “Дарвода”. 

Фото: МрійДій

Черговість встановлення фонтанчиків залежить від успіху перемовин з керівниками та балансоутримувачами цих об’єктів.

Вартість робіт зі встановлення і підключення фонтанчиків прогнозується у межах від двох до п’яти тисяч гривень на один об’єкт (підзвітно по кожному об’єкту), адже умови підключення у локаціях різні. Через це немає можливості розробити уніфікований проєкт і кошторис монтажних робіт. 

Контроль за ресурсом фільтрів покладається на менеджмент ГО “МрійДій”, з плином часу ми зобов’язуємося контролювати стан фільтрів та за необхідності проводити заміни картриджів коштом зібраних донатів на міському краудфандінгу, грантових надходжень чи за бюджет ГО.

Кожний спонсор цього проекту може отримати винагородження за свій внесок

За внесок від 100 гривень – стікерпак (набір тематичних бігових наклейок).

За внесок від 500 гривень та більше – ви отримуєте слот на віртуальний онлайн забіг 5 чи 10 кілометрів. Забіг будет влаштований після завершення збору коштів на перші два фонтанчики. Віртуальний забіг будет проводитися протягом тижня з 13 по 19 липня 2020 року. Кожному учаснику потрібно буде надати скріншот підтвердження подолання дистанції 5 чи 10 кілометрів у власному акаунті будь-якого мобільного трекеру. У стартовий пакет забігу входить: стартовий номер, медаль, пляшка мінеральної води.

Щоб отримати свою винагороду – заповніть всі контактні дані під час внесення благодійного внеску та перевіряйте пошту на початку липня.

Як раніше повідомлялось, «Ракети» з Миколаєва на Кінбурнську косу планують запустити з 19 червня

Нагадаємо, що у Миколаївській області закупили 6,3 тисячі тестів на COVID-19

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram