Може, Божа кара, — Олексій Данілов про відключення «Першого незалежного»

Секретар РНБО Олексій Данілов прокоментував припинення мовлення каналу «Перший незалежний», який був в ефірі всього одну годину після запуску.

Ситуацію з новоствореним мовником він прокоментував у програмі «Свобода слова Савіка Шустера».

Я не знаю, що сталося з цим каналом, може технічна помилка, треба розбиратися, а може це Божа кара? – сказав Олексій Данілов.

Секретар РНБО додав, що закрити телеканал можуть тільки у разі порушення законодавства або за роботу на країну-агресора. Будь-який канал, який буде порушувати українське законодавство, буде підпадати під санкції та підлягати негайному закриттю.

Як повідомляла «Українська правда» до початку ефіру на брифінгу Данілов розповів, що закриття телеканалу – це не справа його відомства.

Якщо телеканал новий або старий буде працювати на користь іноземної держави, він терміново буде потрапляти під санкції апарату РНБО. Це питання (прим.ред. — закриття «Першого незалежного») ми не розглядали. Ми до цього не маємо ніякого відношення, – запевнив секратар РНБО.

Нагадаємо, 26 лютого, РНБО вело санкції проти 10 українських військових з вищого офіцерського складу, які під час подій 2014 року перейшли на бік Росії або переїхали туди жити після Революції Гідності. У числі осіб, що потрапили під санкції, – колишній глава МВС Віталій Захарченко. Його пов’язували із заснуванням каналу «112 Україна». Зокрема, медіакоординатор Захарченка Віктор Зубрицький є чоловіком співвласниці «112 Україна».

Також «МАРТ» повідомляв, 26 лютого, почав мовити новий канал «Перший незалежний», створений командою співробітників холдингу Тараса Козака.

Як відомо, в ефірі він пробув лише трохи більше години, раптово припинивши мовлення на супутнику.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram