МОЗ розширив перелік лікарських препаратів для лікування COVID-19

Міністерство охорони здоров’я розширило перелік лікарських засобів для лікування пацієнтів з коронавірусною хворобою.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ході прес-брифінгу в Києві у четвер, 25 червня.

https://www.facebook.com/moz.ukr/videos/283579736385898/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARCYkRPnATM8Erhw-pvTCy3Tv5ShKAjko9rZlW5V6CldrYxaI9ICz7zZhxa-Q6UeDB4kOrN345f5o0qm

Вчора відбулося засідання робочої групи з провідними фахівцями країни щодо поновлення стандартів надання медичної допомоги за COVID-19. У тому числі розглянули питання щодо внесення додаткових лікувальних засобів, тобто розширення цього протоколу, яке грунтується на нашому досвіді, досвіді інших країн і клінічних випробуваннях. Наприклад, такий препарат як дексаметазон внесли в клінічний протокол, – сказав Максим Степанов.

Дивіться також: Університетська клініка відкривається при ЧНУ ім. П. Могили

Крім цього, міністр нагадав, що у разі невідповідності регіону певним критеріям впродовж трьох днів регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повинна посилити карантинні обмеження.

У постанові уряду чітко визначено за якими показниками визначаються критерії в тій чи іншій області щодо посилення карантину. Один з цих показників – тестування. Якщо протягом трьох днів цей показник не відповідає критеріям, встановленим Кабміном, відповідно регіональна комісія ТЕБ та НС повинна зібратися і визначиться щодо посилення карантинних заходів, – сказав він.

Нагадаємо, в Україні другу добу поспіль майже тисяча нових випадків COVID-19.

Як відомо, на Миколаївщині виявлено сім нових хворих на коронавірус.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram