Морквяний сік. Фото: Pixabay

Морквяний сік може замінити ранкову каву

Морква містить велику кількість вітамінів і мінералів, які добре засвоюються організмом і використовуються для довголіття.

Сік з цього овоча здатний усунути ранкову млявість і запустити метаболізм. Морквяний сік здатен замінити каву, яка дає відчуття бадьорості на короткий час, повідомляє Голос.

Завдяки багатому вітамінному складу сік продукту покращує роботу всього організму. Морквяний сік покращує обмін речовин і виводить токсини з печінки, нирок і крові. Для довголіття продукт має такі властивості як: запобігання онкології, оновлення клітин, поліпшення зору і запобігання катаракти, регулювання гормонів, підвищення імунітету і зміцнення м’язів з кістками.

Ранок з морквяного соку не тільки поліпшить метаболізм, але і допоможе прожити до 100 років. На відміну від кави, морквяний фреш не викликає залежності і побічних ефектів кофеїну. Навпаки, він благотворно впливає на травлення і нервову систему. Лікарі радять пити всього один стакан морквяного соку в день, адже в ньому міститься денна доза бета-каротину.

Нагадаємо, що надмірне вживання алкоголю викликає залежність до жирної їжі – піци та бургерів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram