Фото: Нова українська школа

Молодим вчителям Миколаївщини виділять субвенцію з держбюджету

 На Миколаївщині виділять субвенцію з держбюджету для виплати допомоги молодим вчителям.

Під час засідання Уряду, було прийнято рішення про виділення коштів Миколаївській області з державного бюджету на поліпшення соціального захисту педагогів. Зокрема, для виплати допомоги молодим вчителям наш обласний бюджет отримає субвенцію в розмірі понад 42,6 мільйонів гривень, повідомляє “Известия Николаевские”, посилаючись на Миколаївське регіональне відділення Асоціації міст України.

Відповідною постановою Кабміну затверджено механізм розподілу коштів з державного бюджету місцевим бюджетам на поліпшення соціального захисту окремих категорій педагогічних працівників, а також розподілені більш 1,5 млрд грн субвенції для виплати допомоги молодим вчителям – всього в Україні понад 73 тисяч педагогів зі стажем до 10 років отримають виплату цієї субвенції.

«Одноразова виплата вчителю складе 21020 грн, що еквівалентно десяти прожитковим мінімумам для працездатних осіб станом на 1 січня 2020 року. Кошти будуть виплачуватися вчителям за основним місцем роботи в навчальному закладі », – пояснили аналітики Асоціації міст України щодо загального обсягу виплати.

Отримати виплату зможуть  педагоги, які  за станом на 1 січня 2020 працювали на посаді вчителя і мали стаж педагогічної роботи до 10 років включно, а також мають в цьому році педагогічне навантаження і продовжують займати посаду вчителя на час виплати допомоги.

Виплата буде здійснюватися в кінці року, одноразово і в повному розмірі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram