Могло вже бути 8 захворювань на коронавірус, – Сєнкевич про перевірку МОЗ та перепустки у транспорт

У п’ятницю, 10 квітня, миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич в традиційному  щоденному вечірньому ефірі  розповів миколаївцям про запровадження перепусток у громадський транспорт, перевірку МОЗ та протидію коронавірусу в місті.

В першу чергу, міський голова наголосив, що з понеділка, згідно з постановою Кабінету Міністрів, перевезення в громадському транспорті буде здійснюватись лише для певних категорій населення. пересування по місту на власному транспорті, тобто автомобілі, не забороняється. Проте, при собі обов’язково всі мають мати засіб захисту органів дихання.

Дивіться також: Комісія МОЗ перевірила Миколаївську область – випадків СOVID-19 не виявлено

З понеділка, громадським транспортом зможуть користуватись лише ті категорії громадян, які передбачені постановою Кабінету Міністрів, а саме ті, хто працює в поліції, медицині, постачанні продуктів харчування і люди, що задіяні в критичній інфраструктурі, – розповів міський голова.

Сєнкевич відзначив, що на сьогоднішній перепустки для проїзду у транспорті не видали ще нікому. Причиною відстрочення видачі перепусток – невірна подача інформації на працівників підприємствами. Всі ці люди є в базі, але потрібно додати або виправити вказану інформацію. Для інших же пропуски доступні для скачування на сайті міськради.

Дивіться також: Хто несе відповідальність за появу несанкціонованих сміттєзвалищ?

Міський голова пояснив, що перепустку потрібно носити з собою, бо там є QR-код, який, при необхідності, зможуть відсканувати правоохоронні органи або контролер в транспорті і перевірити, якщо людина в базі і чи дійсний його пропуск або це підробка.

Для інших категорій громадян, наприклад, яким потрібно доглядати за родичами, потрібно звернутися до Департаменту соцзахисту і узгодити отримання пропуску. Якщо людині потрібно їздити на процедури в лікарні, необхідно повідомити про це сімейного лікаря, який звернеться в управління охорони здоров’я для внесення пацієнта в базу.

Дивіться також: Ляшко: Повторно використовувати халати, після дезінфекції, можна

Також Олександр Сенкевич відзначив, що, згідно зі статистикою захворюваності на коронавірус в Україні, в Миколаєві могло б бути виявлено 8 таких випадків.

Трохи нашої статистики з приводу звинувачень в тому, що у нас нібито робиться мало тестів. В Україні проведено 23,5 тисячі обстежень, з них – 2203 інфікованих. В середньому по Україні на 11 проведених тестів визначається один хворий на коронавірус. У Миколаєві провели 89 тестів, які показали негативні результати. Тобто, за статистикою, у нас в принципі могло вже бути 8 захворювань на коронавірус, але їх немає, – пояснив Олександр Сенкевич.

Нагадаємо, у Миколаєві відбулася зустріч представників міської та обласної влади, правоохоронних органів та МНС із керівниками релігійних організацій міста та Миколаївської області

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram