Фото: ТСН

Мітингувальники від Офісу президента перейшли до будинку Зеленського

На Банковій під Офісом президента зранку зібрались одразу два мітинги  –  прийшли прихильники проросійського блогера Шарія і кілька сотень активістів патріотичних організацій – «Демократичної Сокири», «Руху ветеранів України» та інші, між ними і стались сутички.

Прихильники проросійського блогера Шарія і кілька сотень активістів патріотичних організацій «Демократичної Сокири», «Руху ветеранів України» та інші прийшли висловити своє невдоволення діями влади спершу під Офіс президента, пише ТСН.

Зрештою колоною під посиленим наглядом правоохоронців рушили до будівлі МВС, але під час цього стались провокації, почались сутички із застосуванням димових шашок, газових балончиків і яєць. Поліція швидко затримала найактивніших учасників, тож хід продовжився. Зрештою мітинг після МВС перемістився до будинку президента на вулиці Грушевського.

Читайте також: Під Офісом Зеленського матері полонених волонтерів влаштували лежачий протест

Відомо, що представники партії Шарія вимагають, щоб до них вийшов глава держави. Вони заявляють, що не задоволені тим, що під час пандемії коронавірусу на правоохоронні органи і зарплати чиновників були витрачені великі кошти, а президент, за їхніми словами, «ніби не помічає цього».

Нагадаємо, під офісом президента відбулась акція на підтримку підозрюваних у справі Шеремета.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram