Фото: Миколаївщина туристична / Facebook

Містян запрошують долучитися до проєкту «Піші прогулянки вулицями Миколаєва» з істориками-краєзнавцями

Миколаївців запрошують на піші прогулянки по місту, під час яких історики розкажуть цікаві факти про місцеві будівлі та вулиці.

Про це написали у Facebook-спільноті «Миколаївщина туристична».

Проєкт «Піші прогулянки вулицями Миколаєва» стартує 2 жовтня. Всіх бажаючих взяти участь у безкоштовній екскурсій запрошують зібратися о 15:00 біля входу в Музей суднобудування і флоту.

Прогуляємося центральними та історичними вулицями міста, послухаємо знавця історії, який нам розповість цікаві факти про різні будівлі, що знаходяться на цих вулицях та цікаві історичні факти про місто, – повідомляють організатори.

Відзначається, що екскурсія є безкоштовною, тому запрошують всіх охочих.

Читайте також, Шуховська водонапірна вежа є першою в світі гіперболоїдною конструкцією, що була встановлена і використана в системі міського водопостачання. 

Як відомо, у 22-му томі Енциклопедії сучасної України опублікували статтю «Миколаївський некрополь» старшого наукового співробітника Миколаївського краєзнавчого музею Тетяни Губської.

Раніше повідомлялося, керівник інтернет-проекту «Николаевский базарЪ» Андрій Шинкаренко, котрий займається розробкою 3D-моделей історичних будівель та культових споруд Миколаєва, вважає своє захоплення, як шану історії рідного міста.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram