«Міста, де я був»: у музеї Верещагіна пройшла художня виставка

У Миколаївському музеї ім. Верещагіна, 26 січня, відкрилась перша у цьому році виставка «Міста, де я був».

Про це повідомляє кореспондентка телеканалу «МАРТ».

Музей представив близько двох десятків картин різних міст: ландшафти Миколаєва, Києва, Харкова, Ужгорода, Одеси та інших міст України і світу. Їхні автори — представники різних епох і художніх шкіл: Тетяна Яблонська, Роберт Фальк, Микола Глущенко та багато інших.

На думку директора установи Сергія Рослякова виставка частково показує розвиток міського краєвиду на теренах не тільки нашої країни, а й інших держав.

Виставка доволі незвична для музею. Можна побачити і вулички Риму, і  місто Єреван, і Баку. Це переконливо доводить, що мистецтво людей об’єднує, – зазначив директор музею.

Усі роботи відображають дух подорожей, свободи і краси. Картини світлі, легкі та багатобарвні. Виставка триватиме впродовж місяця. Тож працівники музею охоче запрошують гостей та мешканців міста прийти та відчути, нехай частково, проте маленьку подорож презентованими країнами.

Нагадаємо, у жовтні минулого року, у Миколаївському обласному художньому музеї ім. Верещагіна презентували цифрову колекцію експонатів. Це проєкт у рамках співпраці з Українським культурним фондом.

Як відомо, миколаївська платформа My Art не залишила без уваги тему карантину. За допомогою картин показали основні тези, яких варто дотримуватися під час пандемії коронавірусу у світі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram