Міський терцентр надання соцпослуг здійснив виїзд до мікрорайону Варварівка для видачі гумдопомоги

У миколаївському територіальному центрі соціального обслуговування організовують виїзди мобільних груп своїх працівників для видачі продуктових наборів пільговим категоріям населенням. Окрім того співробітники терцентрів надають послуги юриста і психолога, а також забезпечують людей мобільним гардеробом. Як організована робота виїзних груп і хто може отримати від них допомогу, дивіться у сюжеті.  

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Вже о 9-й ранку в мікрорайоні Варварівка вишикувалася черга людей. Серед них пенсіонери та пільгові категорії населення. Про видачу продуктових наборів від  міського територіального центру соціального обслуговування. людям повідомили заздалегідь.

У межах такої ініціативи і співпраці з донорами люди мають змогу отримати продуктовий набір, а також скористатися послугами юриста і психолога. На додачу працює і мобільний соціальний гардероб.

Лише у Центральному районі Миколаєва це вже четвертий виїзд мобільної групи соціальних працівників. Удруге вони працюють у Варварівці, раніше були у Матвіївці та Тернівці. Самі ж люди підкреслюють, це корисна послуга, адже у багатьох пенсіонерів немає можливості самостійно дістатися найближчого терцентру в своєму районі.

Скористатися послугами юриста, психолога, мобільного гардеробу, а також звернутися за допоміжними засобами для реабілітації можуть всі громадяни. Щодо отримання продуктового наберу — це залежить від умов донора. 

Під час одного виїзду на мікрорайон вдається обслуговувати до двохсот чоловік. У мобільній групі працюють семеро спеціалістів.

Звернутися за консультацією до міського територіального центру соціального обслуговування, а також отримати відповідну послугу можна за телефоном, який зараз бачите на екрані. Заповнити заявку на отримання продуктового набору можна на сайті донора за посиланням у вигляді QR-кода  

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram