Міськрада підтримала присвоєння звання «Почесного громадянина Миколаєва» Олексію Вадатурському

Місцеві депутати підтримали присвоєння звання «Почесного громадянина Миколаєва» Олексію Вадатурському. Рішення було прийнято під час чергової сесії міськради, 9 вересня.

Про це повідомляє телеканал «МАРТ».

За листом-клопотанням сільськогосподарського підприємства «НІБУЛОН», з урахуванням погодження організаційного комітету для попереднього розгляду кандидатур на почесне звання. Таким чином, міська рада вирішила присвоїти звання «почесного громадянина» гендиректору фірми, Герою України, 74-річному Олексію Вадатурському.

За вагомий особистий внесок у розвиток міста Миколаєва, інженерно-транспортної інфраструктури міста, зміцнення потенціалу агропромислового комплексу, видатні заслуги в сфері соціально-економічного розвитку міста Миколаєва та благодійної діяльності, внесок у розвиток інфраструктури внутрішніх водних шляхів і відродження суднобудування, системний розвиток річкових перевезень і активне будівництво флоту річкових перевезень, залучення інвестицій в економіку міста та України в цілому, — зачитав проєкт рішення мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, напередодні голосування.

Рішення підтримали 38 депутатів. Також місцеві обранці проголосували за призначення щомісячних виплат власникам звання у розмірі 50% від прожиткового мінімуму. Варто зауважити, рішення ухвалили зі змінами. Депутатка Олена Кисельова наполягала на тому, що виплати повинні здійснюватися, починаючи з грудня поточного року, а не з червня, як йдеться у тексті рішення.

Дата виплати має бути не раніше 1-го грудня 2021 року. Аби у жовтні не нарахували цю надбавку, бо це буде смішно, якщо її треба буде назад повертати, — зазначила депутатка.

У підсумку, міський голова Олесандр Сєнкевич вніс зміни до проєкту рішення, згідно з яким перелік виплат буде попередньо узгоджуватися бюджетної комісією міськради.

Нагадаємо, 15 червня, під час планового засідання комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту депутати підтримали кандидатури містян на присвоєння звання «Почесного громадянина Миколаєва».

Як відомо, директор компанії «Нібулон» Олексій Вадатурський показав, як його підприємство допомогло Миколаївській обласній інфекційній лікарні.

Поширити:

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031