Міськрада Миколаєва ухвалила програму поводження з безпритульними тваринами

Миколаївська міська рада затвердила програму поводження з котами і собаками та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Миколаєві на 2020-2024 роки. 

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Перед голосуванням мер Миколаєва нагадав, що раніше на розгляд депутатського корпусу було винесено 3 комплексні документи, одна жоден з них не набрав достатньої кількості голосів. Програма департаменту ЖКГ була доопрацьована, зменшено обсяг фінансування (зокрема, на будівництво майданчиків для вигулу собак, встановлення сонячних батарей, кількість стерилізацій тварин в поточному році).

Депутатам представили проєкт зі змінами. Як поінформувала депутат Лариса Веселовська, розмір фінансування зменшено на 13 мільйонів гривень. Початково було 61 мільйонів гривень, на сьогодні лишили трохи більше 47 мільйонів гривень. 

Прошу депутатів підтримати. Поставимо велику крапку. Нарешті Центр захисту тварин зможе працювати. До Миколаєва зайде благодійна організація “Чотири лапи”, яка допоможе зменшити кількість бездомних тварин на вулицях міста, – додала Лариса Веселовська.

У підсумку, 33 голоси “за” віддали за програму депутати міськради.

Нагадаємо, що безпритульні тварини на вулицях Миколаєва: болюча, гавкуча та кусюча тема для миколаївців.

Як раніше повідомлялось, миколаївські патрульні нагадали, що в спеку не можна залишати дітей і тварин в автомобілі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram