Олександр Сєнкевич. Фото - svidok.info

Міського голову Миколаєва Сєнкевича визнали «найспортивнішим мером України»

Миколаївський мер отримав спеціальну нагороду за результати, продемонстровані у спортивному заході Race Nation.

Про це повідомляє портал Свідок.Info. Race Nation – це перший масштабний і унікальний всеукраїнський проект OCR (obstacle racing – «біг з перешкодами»). Він передбачає спеціально спроектовану трасу з перешкодами, пов’язаними з підйомами та спусками, водою, брудом, піском, холодом, висотою, рівновагою, переміщенням предметів, вогнем і фізичними навантаженнями.

9 жовтня в Києві пройшли чергові змагання Race Nation. Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич взяв участь у цьому заході – він став для нього третім, після Миколаєва і Одеси.

Читайте також: Сєнкевич оголосив, що 2022-й стане роком генерального прибирання в Миколаєві

За традицією, тих, хто пройшов дистанцію мінімум тричі, нагороджують спеціальною медаллю. Але організатори вирішили відзначити мера Миколаєва ще і спеціальною нагородою «Найспортивніший мер України». Йому вручили великий щит-емблему змагань.

Читайте також: Олександр Сєнкевич підписав меморандум про співпрацю з ГО “Інститут законодавчих ідей”

Сам Сенкевич подякував за таку нагороду і закликав усіх учасників змагань залучати якомога більше людей до гонки і поширювати Race Nation.

Нагадаємо, що у Миколаєві всеукраїнські змагання Race Nation відбулись 3 липня. Наше місто стало 7-ю локацією, де учасники долали біг з «перешкодами».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram